Wentylatory MultiVant®

multivent

  1. Bezpośrednia zabudowa w systemie rurowym. Wszędzie tam, gdzie jest zbyt ciasno, np. w przestrzeni między sufitowej:  instalacja Helios MultiVent® jest łatwa i zajmuje mało miejsca.
  2. Puszka zaciskowa z jednostką wentylatora obracane do dowolnej pozycji. To pozwala łatwo ominąć każdą przeszkodę.
  3. Supermocny. Wirniki MultiVent® zapewniają wysokie ciśnienie i dużą wydajność.

Wentylatory Helios MultiVent®

przeznaczone są do wentylacji, od małych do średniej wielkości, wszystkich rodzajów pomieszczeń w zakresie wydajności od 190 do 1820 m³/h i ciśnienia ponad 800 Pa (w konfiguracji szeregowej).

Supermocne wirniki z łopatkami kierowniczymi w małogabarytowych obudowach zapewniają wysokie ciśnienie i dużą wydajność. Urządzenia posiadają seryjnie dwa stopnie wydajności a także bezstopniową regulację obrotów. Obudowa z uformowaną konsolą może być montowana w każdym położeniu, jednostka wentylatora z puszką zaciskową obraca się do dowolnej pozycji.

Jednostka wentylatora jest łatwo wyjmowalna po zwolnieniu zacisków. Ta nowatorska koncepcja urządzeń gwarantuje najprostszą zabudowę w systemie rurowym i bezproblemowy serwis oraz ewentualnego czyszczenie.

multivent_2    multivent_3

Energooszczędne silniki kondensatorowe,ze stopniem ochrony IP 44, są wyposażone w całkowicie zamknięte łożyska kulkowe o trwałości 30000 godzin pracy. Przez to jest możliwe zastosowanie do zabrudzonego i zakurzonego powietrza. Helios MultiVent® przekonuje pod każdym względem.

Produkt najwyższej jakości do inteligentnych i innowacyjnych instalacji wentylacyjnych.