Firma Bachmann została założona w 1947 roku. Od tej pory jest lidarem światowym w branży elektrotechnicznej.

Bachmann zapewnia zasilanie i dostęp do danych tam, gdzie są akurat potrzebne: w przemyśle, w biznesie, w domu, w biurach i ośrodkach szkoleniowych. Systemy tworzone przez firmę Bachmann są na tyle elastyczne, że można je w każdej chwili modyfikować w zależności od potrzeby. Bogata gama produktów umożliwia realizację nawet najbardziej wymagających i nietypowych zamówień.
Jednym z podstawowych celów firmy Bachmann jest dostarczanie innowacyjnych produktów, aby pomóc Klientom osiągnąć długofalowy sukces.

Bachmann Facility System
Nasz świat jest pełen możliwości

Z Bachmann Facility Systems możemy mieć pewność, że mamy dostęp do najlepszych złączy i połączeń gdziekolwiek jesteśmy. Nasze systemy są konfigurowalne ze wszystkimi standardowymi, międzynarodowymi gniazdami zasilania i portami danych. Moduły mogą być szybko modyfikowane lub wymieniane bez większego wysiłku. Krótko mówiąc – kiedy chodzi o energię i zarządzanie systemami danych – produkty Bachmann zwiększają Twoje możliwości. Szczególną uwagę zwracamy na dwie rzeczy, które musi posiadać każdy produkt: wysokiej klasy wzornictwo oraz najlepszą jakość.