WALTHER-WERKE FERDINAND WALTHER GMBH
WALTHER została założona w 1897 roku w Grimma koło Lipska. Dziś rodzinna firma ma swoją siedzibę w Eisenberg (Pfalz), między Mannheim i Kaiserslautern.

Ponad 350 pracowników pracuje na rozwoju, produkcję i sprzedaż wtyczek CEE, kombinacje gniazd, złącz przemysłowych, infrastruktury ładowania dla e-mobilności, dystrybutorów energetycznych i stacji transformatorowych – tych ostatni za pośrednictwem naszej spółki Bosecker Verteiler Bau Sachsen GmbH.

Światowa marka z tradycją
Walther-marka ma 117-letnią tradycję. Łączy w sobie niezawodność naszych produktów z wiedzą pracowników dla satysfakcji i zadowolenia klientów oraz partnerów.

ZAINTERESOWANIE – jako wartość
Grupa WALTHER realizuje motto „your best connection” (twoje najlepsze połączenia), które ma zastosowanie nie tylko do produktów i do partnerskiej współpracy z klientami oraz dostawcami, ale zmierza do podejścia opartego na wartości dla wszystkich interesariuszy Walther.

Jakość”MADE IN GERMANY”
WALTHER oznacza „made in Germany”. Używamy tylko najwyższej jakości surowców i komponentów w produkcji naszych wyrobów. Gwarantuje to najwyższą jakość produktu, szczyt niezawodności w „trudnych” warunkach oraz  w ekstremalnych warunkach eksploatacyjnych. Nasz ścisły system zarządzania jakością gwarantuje  zgodność z normami i standardami.

Wykwalifikowani partnerzy handlowi
W Niemczech WALTHER skupia się na systemie dystrybucji trójwarstwowej. Międzynarodowo – może liczyć na wykwalifikowanych i długoterminowych partnerów dystrybucyjnych. Strategia ta zapewnia oraz spełnienie oczekiwań naszych klientów.